Antuka nebo tráva, všude se hraje doslova nadoraz, inspirujte se tipy na sázky na tenis

Tenisové dvorce jsou o dřině a potu, ale také potlesku fanoušků, když se povede zahrát opravdu skvělý míč. V tuzemsku jde o hodně populární sport, a to i proto, že jednou z nejlepších tenistek současnosti je Karolína Plíšková a do širší světové špičky patří i Tomáš Berdych nebo Petra Kvitová. Jak sázet, abychom začali vyhrávat i na ryze gentlemanském „bílém sportu“?

Bez tenisu není život možný, aneb zasněte se opět nad Daviscupovým triumfem

Právě Tomáš Berdych se stal v českém prostředí doslova hvězdou, protože opakovaně vybojoval Davis Cup v tandemu s Radkem Štěpánkem. Ten v současnosti už tenis aktivně nehraje, ale pomáhá Novaku Djokovičovi jako trenér k návratu na výsluní. Tipy na sázky na tenis jsou i o aktuálním duševním rozpoložení tenisty. Nejsou výjimkou ani duely, ve kterých favorit jasně vyhraje první set, a nakonec odchází poražený. Je také pravdou, že jednoznačnější zápasy hrají muži, žebříček ATP neskýtá velká překvapení, a pokud nastoupí Djokovič, Federer nebo Wawrinka proti hráči ze druhé stovky, takřka najisto vyhraje. U žen takové prohlášení udělat nemůžeme, protože se často stává, že vítězka grandslamového turnaje může vypadnout s kvalifikantkou.

Tipy na sázky na tenis mají různé podoby, jisté ale je, že favorit vždycky nevyhrává

Dostat se do první desítky mužského deblu je těžké, právě Berdych by o tom mohl vyprávět. Ještě větší jistotou ale je, že favorit nevyhrává vždy a všude. Už mnohokrát se v posledních měsících a letech stalo, že ve finále menšího turnaje stál ostřílený matador proti hráči, který byl překvapivě dost ve formě, předtím ale nezaznamenal větší úspěch. Chce to proto zvážit všechna pro a proti, například si i nechat poradit od zkušených na komunitních fórech. I od toho jsou tu analýzy, jejichž nedílnou součástí jsou přímé tipy na sázky na tenis!

 

Tipy na sázky na tenis

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *