Ledová plocha učarovala mnoha fanouškům, tipy na sázky na hokej padají na úrodnou půdu

Hokejové utkání má šedesát minut, ale díky přestávkám ve hře nemáme podobný styl jako ve fotbale, často čekáme na konečnou sirénu i tři hodiny. To ale rozhodně není na škodu, protože hokej má skvělý náboj, a hlavně na užším hřišti v NHL si vychutnáváme každou sekundu. Není tu nejmenší nouze o pěstní souboje, stejně jako povedené kličky a přesné trefy. Prostě show pro lidi, jak má být! A tipy na sázky na hokej k tomu určitě patří!

Přihrát dobře puk a vystřelit od modré – to je prostě umění jako každé jiné!

Tipy na sázky na hokej se dají rozdělit do dvou základních skupin. Jedna část se dotýká ligových soutěží, které jsou obvykle národní (až na NHL a KHL, které přesahují rámec jednoho konkrétního státu). Druhá zase zahrnuje souboje reprezentačních týmů, kde jsou obvykle dopředu částečně rozdané karty. Je jasné, že Rusko prakticky neprohraje s Lotyši, Češi s Rakušany nebo Kanada s Francií. Ve výjimečných případech se to stát může, ale sázky se jistě nevyplácí vždycky a všude. Kurzy jsou ostatně tak vysoké, že by šlo spíše o risk.

Tipy na sázky najdete u expertů, nebojte se podívat na komunitní weby

Hokejoví experti se o rady na sázky podělí a někdy to bude i zcela zdarma. Stačí sledovat jednotlivé sázkařské komunitní weby. Existuje mnoho tipérů, ale jen poměrně málo opravdových odborníků. Často to jsou ti, kteří hokej v minulosti sami aktivně hráli a mají tak povědomí mnohem lepší než ti, kdo jsou „pouze“ věrnými fanoušky. A na co se dá sázet ve světě hokeje?

  • Alfa a omega všech milovníků hokeje. Zde je to úplně jiný sport než v Evropě. Užší kluziště, na němž se prohánějí největší hvězdy. Crosby, Ovečkin, ale i Benn nebo Jágr.
  • Lesk této soutěže stále stoupá, a to i proto, že ji hrají velké hvězdy, v minulosti zářící v NHL. Kromě Jana Kováře z Magnitogorsku jmenujme Dacjuka, Kovalčuka a Omarka.
  • MS v hokeji. Světový šampionát se hraje už léta podle tradice během května, každoročně zaujme statisíce českých diváků. A samozřejmě nejen jich, turnaj je populární i jinde.
  • Světový pohár. Po letech se obnovila tradice někdejšího Kanadského poháru, od roku 2004 si ale fandové museli počkat až do léta 2016. Stálo to za to? Ale jistě, znovu vyhrála Kanada.
  • Olympijské hry. Snad není větší pocty než získat olympijskou medaili, a to platí i pro hokej. Kdo si rozdělí medaile na letošní olympiádě? Uspěje Kanada, Rusko nebo Češi a Finové?
Tipy na sázky na hokej

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *