Fotbal, hokej, ale také olympijské hry, přinášíme vám 10 tipů na sázky na sportovní události

Sport táhne, ať už je jakýkoliv. Letní i zimní sporty jsou často na našich obrazovkách, fandíme doslova ostošest, a to nejen národnímu týmu, ale i mnoha dalším celkům. Pojďme si proto dát k dobru skutečně atraktivní desítku tipů na sportovní sázky, které můžete uskutečnit nejen během letošního roku…

Začneme olympiádou, ale zůstaneme samozřejmě i v sekci populárních sportů

  1. Biatlon na ZOH. Získají Fourcade nebo Dahlmeierová olympijské medaile? Nebo se zadaří třeba Vítkové s Moravcem? Dokáží Domračevová a Kuzminová obhájit své nejcennější kovy? A ukončí norský matador Bjorndahlen svou bohatou kariéru s medailí na krku?
  2. Hokej na ZOH. Na olympijských hrách sice nebudou startovat nejlepší hráči světa, kteří se prohánějí na kluzištích NHL, lesk ale nabídnou hvězdy jako Kovář, Kovalčuk nebo Backström. Český tým má konečně šanci na medaili, ačkoliv jasným favoritem zlata jsou Rusové.
  3. Rychlobruslení na ZOH. Pro oko tuzemského diváka jsou tu výkony Martiny Sáblíkové, zapomínat nesmíme ani na obhájce zlata Ana. Dočkají se Nizozemky zlatých medailí? Obhájí svou pozici také další věhlasná jména? A prosadí se talentovaná Karolína Erbanová?
  4. Snowboard na ZOH. Parádní disciplína Ester Ledecké, která jasně ukazuje, že by mohla vybojovat cenný olympijský kov. Moderní sport se už naplno přidal do rodiny ZOH a rozhodně bude na co koukat. Některé triky budou hodně vypečené, takže si nezapomeňte naladit TV!

Zkusíme to také s fotbalem, protože toho není nikdy dost – trpíte také fotbalitidou?

  1. Liga mistrů. Dokáže získat titul Barcelona nebo se bude radovat některý z anglických týmů? A co takhle Juventus, kam to vlastně dotáhne Stará dáma? A kdo bude nejlepším střelcem? Které dva věhlasné celky se utkají ve finále? To všechno se dozvíme v jarní části sezony.
  2. Premier League. Letos vypadá, že ceněný triumf by mohl připadnout Manchesteru City, a to i proto, že Mourinhův Manchester United je daleko. Stupně vítězů obsadí asi i Chelsea, ale zapomínat bychom neměli ani na další londýnský klub Arsenal, jehož branku hájí Petr Čech.
  3. Serie A. Letošní sezona italské ligy vypadá zase tak, jako před mnoha lety. Na špici jsou Neapol, Juventus a Inter Milán, v závěsu pak následují špičkové římské kluby AS a Lazio. Fiorentina nebo AC Milán zatím vzpomínají na zašlou slávu, povede se jim zjara probuzení?
  4. MS ve fotbale. Letos v Rusku odstartuje prestižní světový šampionát, v červnu, nechť si vezmou fandové fotbalu dovolenou. Uspějí domácí? Nebo se bude dařit Brazilcům a Němcům? Bude škoda, že se neprobojovali Italové a na jejich úkor budou hrát Švédi?
  5. Tenis. Letošní rok nabídne opět čtyři velké grandslamy, máme tu hned několik favoritů a favoritek. Dokáže Novak Djokovič opět dosáhnout na někdejší mety? Získá Karolína Plíšková nějaký cenný titul? Vrátí se Petra Kvitová? Povede se Marii Šarapovové očekávaný return?
  6. Tipsport extraliga. Hokejová soutěž, která patří k těm nejlepším v Evropě, opět nabídne zajímavou podívanou. Obhájí titul brněnská Kometa? Bude se po velkém posilování kádru radovat Sparta? Nebo se ovace přenesou do Liberce či Třince, kde se také čeká na titul?

A co vašich 10 tipů na sázky na sportovní události? Podělte se s námi

Víc hlav víc ví, to je už léty prověřené rčení. I kvůli němu vás chceme požádat, abyste se s námi rozdělili o své tipy na sportovní události letošního roku. Získají olympijskou medaili hokejisté a Sáblíková? Dokáže Kometa Brno znovu zvítězit? Staneme se na MS ve fotbale svědky něčeho neočekávaného?

10 tipů na sázky na sportovní události

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *